10563.
Beendet 396. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel: Tengerparti hullámok. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 29×40 cm