Deák 1905 jelzéssel: Asszony portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozv... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Deak-1905-jelzessel-Asszony-portreja-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-kisse-serult-52x27~II2411985
2411985
10413
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Deák 1905 jelzéssel: Asszony portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 52x27 cm
: pelikán_kristóf