Deák 1905 jelzéssel: Mesterember portréja. Olaj, vászon, kartonra kasí... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Deak-1905-jelzessel-Mesterember-portreja-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Sarkaiban-kisse-s~II2411982
2411982
10412
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Deák 1905 jelzéssel: Mesterember portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Sarkaiban kissé sérült. 52x28 cm
: pelikán_kristóf