Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 361

Wagner János (1936-): Családi kép, 1974. Szitanyomat, papír, jelzett. 45×34 cm.
10353.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes Mickey egér   / Quadrant Mickey Mouse Litográfia, papír. Sorszámozott 32/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
10354.

Rufpreis:
10 000 HUF
19

Weber József (?-?): Napsugaras erdő, rézkarc, papír, jelzett, foltos 28x30 cm
10355.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wessel Zoltán (1910-?): Portré. Olaj, vászon, 50×40 cm
10356.

Rufpreis:
8 000 HUF

Widder Félix (1874-1939): Interlaken, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 52x36 cm / Widder Félix (1874-1939): Interlaken (Switzerland), 1914. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 52x36 cm
10357.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Foglyok (The prisoners). Gouache, papír. Jelezve jobbra lent: Mia 948. Hátoldalán Federation of British Artists Gallery, London címkéjén feliratozott. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, üveg bal felső sarkában sérült. 48x64,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: The prisoners. Gouache on paper. Signed lower right: Mia 948. With description on the reverse lable of the Federation of British Artists Gallery, London. Slightly damaged. Framed with glass, glass damaged in the left upper corner. 48x64,5 cm.
10358.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Cirkusz (Les gems du cirque). Gouache, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott és kiállítási (?) címkével. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 54x43,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: Circus (Les gems du cirque). Gouache on paper. Unsigned. With description and exhibition (?) lable on the reverse. Slightly damaged. Framed with glass. 54x43,5 cm.
10359.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Würtz Ádám (1927-1994), Mészöly Géza után: Balatoni halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 23,5×37 cm
10360.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Virágzó park, 1927. Akvarell, ceruza, papír, jelzett.  Kissé foltos. 17,5×27 cm
10361.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zala Tibor (1920-2004): Sajkod I., 1971. Rézkarc, papír. jelzett, számozatlan művészpéldány EA.40x32 cm
10362.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zala Tibor (1920-2004): Sajkod II., 1971. Rézkarc, papír. jelzett, művészpéldány EA. 37x30 cm
10363.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Sajkod III., 1971. Rézkarc, papír. jelzett, számozatlan művészpéldány EA.39x30 cm
10364.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF