Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 361
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2381012
10341
396
Varga Miklós (1928-2018): Női akt, 1958. Diópác, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 26,5x18,5 cm
2411859
10342
396
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Útszélen. rézkarc, papír. Jelzett, üvegezett keretben 30x37 cm 2413005
10343
396
Várkonyi János (1947-): Faház. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 34×22 cm 2408725
10344
396
Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/25). Ajándékozási sorokkal Székely András (1942-2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek. Lapon törésnyomokkal, lap alján kisebb sérüléssel. 29,5×19,5 cm
2314519
10345
396
4600
Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm
2314343
10346
396
4400
2411993
10347
396
Veress Elemér (1876-1959): Ordas (Dunaparti táj), 1925. Akvarell, papír, jelzett, 46×35 cm 2404461
10348
396
Vertel József (1922-1993): Szekér az erdőben. Rézkarc, papír, jelzett. 16×13 cm 2404262
10349
396
Vertel József (1922-1993): Utcarészlet Pilisszentlászlón. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. 29×40 cm 2405906
10350
396
28000
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Falu télen. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Kortárs Képzőművészeti Bt. címkéjével. Fa keretben. 45×55 cm 1991127
10351
396
2406468
10352
396
Vörös Gyula (?-?): Losonczy György - Wotan. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF