ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Nyitott nő. Linó, kréta, akvarell, ... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/efZambo-efZambo-Istvan-1950-Nyitott-no-Lino-kreta-akvarell-meritett-papir-Jelz~II2403685
2403685
10079
396
30000
Beschreibung: ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Nyitott nő. Linó, kréta, akvarell, merített papír. Jelzett, számozott: 100/54. 34x25 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
: pelikán_kristóf