Ridovics Péter (1953-): Cáki pincék. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60x80 cm / Péter Ridovics (1953-): Cellars in Cák (Zackenbach, Caka). Oil on wood fibre, signed. With Képcsarnok Company's label on the reverse. Framed. 60x80 cm