Tétel

Katalognummer:

13050.
Beendet 396. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

cca 1900-1933 össz 18 db fotó, fotólap és képeslap, többségében műtermi portré, többek közt 1 db Fanto Kecskemét, 1 db I. világháborús kitüntetéssel dekorált katona feleségével, 1 db csoport felvétel, háttérben Budapest Vásár 1933 plakátokkal, stb., részben kopott és kissé sérült, 12,5x8,5 és 17x23 cm közötti méretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb