Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2407455
11600
396
Cameras, film, accesories
~ 1940 Kodak Retinette II B fényképezőgép, eredeti, kopott bőrtokjában, szíjjal 2406271
11601
396
Cameras, film, accesories
90 db használatlan, üveges diakeret dobozában, hozzá egy dianézővel 2406266
11602
396
Cameras, film, accesories
3 db 100 férőhelyes adagoló diafilm néző készülékhez. Reflekta, Enna. 2410286
11603
396
Cameras, film, accesories
Keystone 8 mm kamera. Modell K 2411369
11604
396
Cameras, film, accesories
Agfa Super Silette kisfilmes fényképezőgép, Solinar 1:3,5/45 objektívvel, működő állapotban bőr tokkal / Vintage Agfa Silette camera, in working condition 2411718
11605
396
Cameras, film, accesories
Régi műtermi fényképezőgép fa váza több részből réz szerelékekkel XIX. sz. második fele. 32x29 cm hozzá két fém kazetta Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF