15601.
Beendet 396. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Edward Whympers: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Hamburg, 1922, Georg Westermann. Német nyelven. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.