[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Franklin-Társulat kiadása. Ebből a kötetből a képmellékletek hiányoznak. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt kötés, gyűrt, megkopott borító.
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Második kiadás. Bp, Singer és Wolfner. Félvászon-kötés, kopottas állapotban. Ajándékozási sorokkal.
Egyháztörténet. Tankönyv és tanári kézikönyv. Szerk.: Ladányi Sándor, Papp Kornél, Tóth-Kása István, Tőkéczki László. 1-2. köt. Bp., 1999, Református Pedagógiai Intézet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.