Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

11

Beschreibung:

H. J. Thomas: Rövid egyházi beszédek. I-II. köt. Vagyis Az Apostoli Hitvallás, urimádság, angyali üdvözlet, Isten és egyház parancsai, szentségek és főbünök egyszerü és nyájas fejtegetése. Francia eredetiből ... magyarítá: Talabér György. Pest, 1860, Müller Gyula, 8+268; 2+254+2 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras