Bűnvádi perrendtartás. Az összes melléktörvényekkel, rendeletekkel, joggyakorlattal. Jegyzetekkel és utalásokkal. Összeáll.: Vargha Ferenc. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1905, Grill. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.