Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF

Beschreibung:

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+7 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, az első két lap szélei szakadozottak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf