Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1946., "Pátria",... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000009/Mohacsy-Matyas-A-gyumolcstermesztes-kezikonyve-Bp-1946-Patria-797-p-Harmadik-kiad~II2412063
2412063
17626
396
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1946., "Pátria", 797 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
: tánczos_gábor