Korszerű egyházi művészet. Közrebocsátja: Fieber Henrik. Bp., 1913, Németh József, 15 sztl. lev. + 16 t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, az utolsó lapon ceruzás rajzzal.