Zsolnay váza. Op-art szerű díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-vaza-Op-art-szeru-diszitessel-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-az-aranyozason~II2398752
2398752
11150
395
30000
Beschreibung: Zsolnay váza. Op-art szerű díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással az aranyozáson. 27 cm
: karap_norbert