Herendi régi virág mintás porcelán mokkás csésze 6 db + kiöntő. Kézze... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-regi-virag-mintas-porcelan-mokkas-csesze-6-db-plus-kionto-Kezzel-festett-jelzett-k~II2402654
2402654
11131
395
Beschreibung: Herendi régi virág mintás porcelán mokkás csésze 6 db + kiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert