Táncosnő, fém szobor kö talapzaton, jelzés nélkül, szobor festése kopo... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500009/Tancosno-fem-szobor-ko-talapzaton-jelzes-nelkul-szobor-festese-kopott-talapzat-serult-~II2396046
2396046
11487
395
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Táncosnő, fém szobor kö talapzaton, jelzés nélkül, szobor festése kopott, talapzat sérült, m: 22,5 cm
: karap_norbert