1938 Magyar címeres nagy méretű litográfia. Egy az Isten, egy a közben... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/1938-Magyar-cimeres-nagy-meretu-litografia-Egy-az-Isten-egy-a-kozbenjaro-is-Isten-es-ember~II2398152
2398152
10602
395
Engravings
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: 1938 Magyar címeres nagy méretű litográfia. Egy az Isten, egy a közbenjáró is Isten és emberek között. Az ember Krisztus Jézus. Üvegezett keretben 34x43 cm
: pelikán_kristóf