Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Vasárhelyi Lőrinc: "Erős várunk." Templomban és házainkban egyaránt használható buzgó imádságok. Hátszeg, 1912, Mester János, 189+1 p. Kopott papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz