A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának ö... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Bucher/Bucher-Religion~1500015/A-Gyermek-Jezusrol-nevezett-Szent-Terezia-nover-karmelita-apacanak-oneletrajza-1873-189~II2400231
2400231
17283
395
Books: Religion
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nÅ‘vér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). FordÃtotta: NagyfejeÅ‘ Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borÃtóval, kijáró lapokkal.
: pelikán_kristóf