Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.