Carlo Collodi: Pinocchio kalandjai. Egy kis fabáb története. Ford.: Gáspár Miklós. F. Faorzi rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerincű, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, kisebb szakadással, színezéssel.