Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Carlo Collodi: Pinocchio kalandjai. Egy kis fabáb története. Ford.: Gáspár Miklós. F. Faorzi rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerincű, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, kisebb szakadással, színezéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert