Egyetemes történet. Szerk.: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly... https://www.darabanth.com/de/395-Fernauktion/395.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500005/Egyetemes-tortenet-Szerk-Homan-Balint-Szekfu-Gyula-Kerenyi-Karoly-1-4-kot-Reprint-B~II2396702
2396702
15722
395
Books: History
Beschreibung: Egyetemes történet. Szerk.: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Reprint! Bp., 1991, Pán Könyvkiadó. KÃsérÅ‘füzettel. Kissé kopott félvászon kötésben. Volt könyvtári példány.
: nagy_andras