1898 Ferenc József portréjával díszített porcelán emlékbögre uralkodásának 50 éves jubileumára. Matricás, jelzett, kopásokkal. m: 9,5 cm / Emperor Franz Joseph 50th anniversary chinaware mug, height: 9,5 cm