Karl Pau Waldeck am See Kunstgewerbe kerámia falitányér pár. Gólyás díszítéssel. XX. sz. közepe. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett. Egy két kisebb karccal. d: 22,5 cm, 29, 5 cm