Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel ... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Bohemia-viragos-kek-uveg-vaza-anyagaban-szinezett-plasztikus-kezzel-festett-viragszirmokka~II2392516
2392516
11477
394
Glass-objects
Rufpreis:
3 600 HUF 9,76 EUR , 11,25 USD
Beschreibung: Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm
: nagy_andras