30632.
Beendet 394. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, NyÃregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla AlapÃtvány" kétoldalas öntött Br emlékérem dÃszdobozban (63mm) T:1,1-