30926.
Beendet 394. Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Ausztrália 2009. 100$ aranyozott bankjegy replika, tanúsítvánnyal, keretben T:I Australia 2009. 100 Dollars gold plated banknote replica with certificate, in frame C:UNC