Uhren Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385080
11649
394
Watches
Óragyár kandallóóra. Felesütős, ingajáratos szerkezettel. Szép állapotú jelzett fa tokban. Működő állapotban, kulcs nélkül. 46 cm 2385240
11650
394
2200
Watches
DRGM DRPA jelzésű antik vekker, megviselt rozsdás állapotban, egyik mutató leesett. d: 10 cm 2385474
11651
394
500000
Watches
Rolex precision kézi felhúzós 18K arany férfi karóra. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, friss szervizzel, új bőr szíjjal. karcmentes, nagyon szép állapotban / Rolex 18 C gold manual wind men's watch. Works well. perfect condition d: 30 mm 1825370
11652
394
Watches
2021110
11653
394
Watches
Graf von Monte Wehro automata, naptáros karóra. fém szíjjal, új, fóliázott, működő állapotban d: 40 mm
2387550
11654
394
300000
Watches
A. Lange & Söhne ezüst (Ag) zsebóra. Jelzett tok, jelzett szerkezet. (szerkezetszám: 54618) Dupla ezüst tok. Egy mutató és az üveg nélkül, de működő, szép állapotban, hibátlan számlappal. Ezüst óraszíjjal d: 50 mm / Silver A. Lange & Söhne pocket watch. Marked case and mechanics One dial and glass missing otherwise in good condition Works well. with silver watch chain d: 50 mm 2393003
11655
394
80000
Watches
2393010
11656
394
Watches
Órás eszközök. Olajozó, olaj, csavarhúzók, olajtartók. 2272745
11658
394
46000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
2171747
11659
394
46000
Watches
2392601
11660
394
70000
Watches
2391333
11661
394
Watches
Nasser testvérek, Ujpest jelzésű Junghans vekker. Működő állapotban m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF