Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Rajki László (1939-) Anyaság (1963). Festett gipsz. Jelzett. Minta darab, alján kézzel írt szövegekkel a gyártáshoz. Kopásokkal 25 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras