Tétel

Katalognummer:

12336.
Beendet 394. Fernauktion
Rahmen

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Antik, aranyozott fém képkeret, dupla üveggel, kis kopásokkal, belső méret: 11x11 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras