cca 1980 2 db retró asztali lámpa, fém illetve műanyag, az egyik dekor... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/cca-1980-2-db-retro-asztali-lampa-fem-illetve-muanyag-az-egyik-dekorativ-uveg-buraval-nem~II2384846
2384846
11727
394
Flea Market
Beschreibung: cca 1980 2 db retró asztali lámpa, fém illetve műanyag, az egyik dekoratív üveg búrával, nem kipróbáltak, kisebb sérülésekkel, kopásokkal. m: 25 cm
: karap_norbert