Drucksachen

Zahl der Lose: 201

1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, az elülső borító leszakadt, a hátsó borító sérült.
13364.

Rufpreis:
1 200 HUF

13365.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1905 Kunz Antal Első Morva Vízvezeték és Szivattyúépítő Intézet prospektusa, nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, díszes címlappal. hn., én., nyn., kopott félvászon-kötésben, 4+72 p.
13366.

Rufpreis:
2 000 HUF

1906 meghívó Kassai Sz. Imre-Kör táncestélyére, hajtásnyommal
13367.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1908 A Schlick-féle Vasöntöde és Gépgyár Rt. szabadalmazott könyvtár-állvány szabadalmának ismertetője, 4 p.+ A könyvtár állvány rajza, 33x41 cm, és a műszaki rajza, szakadt, 57x104 cm
13368.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 2 db kis méretű album fekete-fehér festmény reprodukciókkal, a reneszánsz korától a XX. sz. elejéig, az egyikben Benczúr Gyula, másikban László Fülöp két művének reprodukcióival. H.n., é.n., k.n. Vászonkötés. Lapméret: 17x12  cm. Sérült kötéssel. Egyik album első két lapja sérült.
13369.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1911-1912 Iskolai Ünnepeink. Tanügyszépirodalmi folyóirat. III. köt. XI. 35. sz. Szerk.: Szentgyörgyi Dénes. Marosvásárhely, Adi Árpád Kossuth Nyomdája, 319-350 p.
13370.

Rufpreis:
1 400 HUF

1912 A Zsolnay féle kályha és majolika gyárnak címzett boríték a nyitrai püspökségtől
13371.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912 A kolozsvári Szent Imre Egyesület a helyi főgimnázium közreműködésével rendezendő ünnepélyre szóló meghívója, hajtva, jó állapotban, 2p
13372.

Rufpreis:
1 400 HUF

1912 a nyugat almanachja . Bp., én., Nyugat irodalmi és nyomdai részvénytársaság. Kiadói papírkötés, erősen foltos, szakadt borítóval.
13373.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Konrad János első óragyár Brüxben, császári és királyi udvari szállító 24. sz. főárjegyzéke, illusztrált, gyűrődésekkel, szakadásokkal, 265p
13374.

Rufpreis:
6 000 HUF

1914 Pesti Hírlap. 1914. nov. 1-30., dec 1-25,26-31. Benne a háború híreivel, reklámokkal, Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, egy-két kijáró lappal, közte szakadt lapokkal is, azt utolsó kb. 15 lap sérült, foltos.
13375.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF