Lionelli Balestrieri (1872-1958) festménye után metszette W. Leo Arndt (1857-1945) 1901-ben: Beethoven. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarc alatt nyomtatva. Üvegezett, kissé sérült antik fa fa keretben, 21×45 cm