10360.
Beendet 394. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Vida Á Paris jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Sérült dekoratív keretben. 45,5x34,5 cm