Jelzés nélkül: Tanya télen. Olaj, karton. Kissé sérült, régi fa keretb... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Tanya-telen-Olaj-karton-Kisse-serult-regi-fa-keretben-10x10-cm~II2374278
2374278
10456
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Tanya télen. Olaj, karton. Kissé sérült, régi fa keretben. 10x10 cm
: pelikán_kristóf