10427.
Beendet 394. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, Mészöly Géza (1844-1887) festménye után: Balatoni halásztanya. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 16,5x23,5 cm.