Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Konok-Tamas-1930-2020-Konstruktivista-kompozicio-1991-Szitanyomat-papir-jelzett-Muvesz~II2393915
2393915
10108
394
100000
Beschreibung: Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed with glass.
: pelikán_kristóf