cca 1960-as évekből 13 db vintage NEGATÍV Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, sokféle téma, különféle helyszíneken, vegyes anyag, de minőségi felvételek, 6x6 cm és 9x12 cm
cca 1870-1920 össz. 19 db portré, különböző budapesti és egyéb műtermekből (Gonda Frigyes Kecskemét, Petrovich Zilha, Szigeti Szolnok), 2db keményhátú fotó, részben kopott, foltos vagy sérült, 8x4,5 és 20x11 cm közötti méretben
cca 1880-1910 32 db keményhátú fotó, nagyrészt vizitkártya, különböző műtermekből (Goszleth, Dékány, Rasem, Brodszky, Beck, Haberfeld, stb.), 8x6 cm és 12x9 cm közötti méretben
1968 Szipál fotóműterem által készített ismert embereket - énekesek, színészek - ábrázoló egymás mellé rakott fotók (192 db) lefényképezve 3 db fotón, 20×15 cm