Tétel

Katalognummer:

12909.
Beendet 394. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

cca 1910-60 össz. 100 db fotó és fotólap, többségében portré, kisebb részben sérült vagy foltos, 12x8 és 14x9 cm közötti méretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert