cca 1931 Kodak Eastman No. 2. Brownie box kamera, eredeti bőrtokban, kisebb kopásokkal / Vintage Kodak Brownie box camera in original leather case, slightly worn
Belomo Vilia szovjet fényképezőgép, Triplet 69-3 40 mm f/4 objektívvel, eredeti tokjában, kis rozsdafoltokkal / vintage Soviet camera in orignal case, with rust stains
Zorkij-4 szovjet fényképezőgép, Jupiter-8 50 mm f/2 objektívvel, eredeti bőr tokjában, kissé kopottas / vintage Russian camera in original leather case
Zorkij szovjet távmérős fényképezőgép, Industar-22 50 mm f/3,5 objektívvel, eredeti bőr tokjában / vintage Russian rangefinder camera, in original leather case
Exakta VX 1000 fényképezőgép, Carl Zeiss Tessar 1:2.8 50 mm objektívvel, eredeti tokjában, jó állapotban Bal kezes kivitel. / Vintage camera, in original case