Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

P. Martin von Cochem: ,,Grosser goldener Himmel-Sclüssel": - ,,avagy igen erőteljes, hasznos és vigasztaló imakönyv a tisztítótűz kedves lelkeinek megváltására" Pest, 1860. Alois Bucsányszky, Német nyelvű imakönyv. 32 + 712 p. Kopottas bőr kötésben, rajta ovális réz keretben fémre festett( kopott) Jézus kép. A könyv a gerincéből kiszakadva. Mérete 19x13 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf