15002.
Beendet 394. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászonkötésben, kopottas állapotban