[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Véres napok, cári rabok. From President to Prison. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1927], Franklin, 294+2 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés,