Juhász Gyula: Anna örök.1965, Helikon. Szász Endre illusztrációival. 1963. évi kiadvány változatlan utánnyomása. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Li Hszing-Tao: A krétakör. Dráma. Budapest, 1960, Magyar Helikon. Fordította és az utószót írta Tőkei Ferenc. A verseket fordította Garai Gábor. Makrisz Zizi fametszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, foltos állapotban.
The Book of Hours of Pannonhalma. The codex preserved in the library of the Abbey of Pannonhalma + Two papers on the codex. In original paper case. / A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, angol nyelven, kiadói papírtokban.
2 db minikönyv: Kölcsey Ferenc,Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége; Vörösmarty Mihály, Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. 23 nyelven. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 11x8 cm.