Bücher: Märchen Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389517
17833
394
Books: Tales
2388436
17834
394
Books: Tales
Mark Twain: Királyi és koldus. Ford.: Bíró Sándor. Bp.,(1943),Magyary István. Kiadói kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal. 2389405
17835
394
Books: Tales
Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Második kiadás. Belatini Braun Olga rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben. Foltos, kopott állapotban.
2345925
17836
394
Books: Tales
Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek? Réber László rajzaival. Bp., 1977, Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
2345899
17837
394
Books: Tales
Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok. Állatmesék. Saját kutatási anyagának felhasználásával válogatta Madácsy László. Bp., 1978, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben. 2345929
17838
394
Books: Tales
Janikovszky Éva: Már megint. Réber László rajzaival. Bp., 1978, Móra. Kiadói karton papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF