Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Bocs Bálint: Mackó úr utazásai - Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, néhány lap kijár, néhol foltos lapok, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert