Bocs Bálint: Mackó úr utazásai - Tányértalpú koma csodálatos kalandjai... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Bocs-Balint-Macko-ur-utazasai-Tanyertalpu-koma-csodalatos-kalandjai-Amerikaban-hajoto~II2392754
2392754
17823
394
Books: Tales
Beschreibung: Bocs Bálint: Mackó úr utazásai - Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Javított gerincű félvászon kötés, néhány lap kijár, néhol foltos lapok, kopottas állapotban.
: karap_norbert