Lion Feuchtwanger: A római zsidó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Dormándi László. József Trilógia II. rész. Bp.,[1936],Tabor, 227+1; 296+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Mondjátok el, mi történt! A magyarországi holokausztról.Dokumentumok, tanulmányok, elbeszélések, emlékezések. Szerk.: Rákos Imre, Szita Szabolcs, Verő Gábor. Bp., 2004, Ex Libris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1939-1945. We have not forgotten=Nous n'avons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.